Podwójny sukces
Kolejne, tym razem podwójne, zwycięstwo naszych Uczniów!
W Zawodach Rejonowych Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej nasze szczypiornistki i szczypiorniści zajęli 1 miejsce.
Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców będą reprezentować nasze miasto w zawodach wojewódzkich.
Brawo!